Кібермоніторинг

У сучасному світі війни відбуваються не лише в реальному вимірі, а й у цифровому. Державні установи, промислові об’єкти, телекомунікаційні компанії, великий — а віднедавна й середній і малий — бізнес потерпають від атак хакерських груп, фінансованих урядами країн-терористів, або тривіальних кіберзлочинців, що керуються бажанням наживи. Попри те, що абсолютний захист в умовах постійного активного розвитку зловмисницьких технік гарантувати неможливо, вплив потенційної атаки все ж можна зменшити або навіть запобігти їй. Для цього спеціалісти зі «світлої сторони» організовують системи засобів для виявлення загроз і застосовують ефективні стратегії реагування на них.

Для подібних дій потрібна ціла команда вузькоспеціалізованих фахівців із кібербезпеки, яку дозволити собі можуть далеко не всі організації. Тоді як бути невеликим компаніям, над якими нависає та сама небезпека, але яким не по кишені підтримувати постійний додатковий відділ?

Рішення є. Компанія DigVel пропонує своїм клієнтам послугу кібермоніторингу — аутсорсингового сервісу, що забезпечить вас віддаленою командою реагування на загрози, вартість роботи якої буде нижчою, ніж винаймання одного системного адміністратора!

Як це працює

За кібермоніторингу наша команда досвідчених і сертифікованих фахівців із кібербезпеки здійснює нагляд за вашим IT-середовищем. Це означає періодичну щоденну перевірку стану вашої мережі. Якщо все спокійно, жодні додаткові дії, як-от поглиблений аналіз інфраструктури, не виконуватимуться. Але якщо наші аналітики безпеки помітять «червону лампочку» хоча б на одному зі своїх інструментів моніторингу та виявлення підозрілої активності, розпочнеться активний процес розслідування.

У цей момент вам, можливо, нічого ще не загрожує. Відбувається швидке первинне оцінювання ризику, і, якщо він не є помилковим і не може бути негайно ліквідований наявними засобами, інформація передається фахівцям, які займаються детальним вивченням інциденту, використовують різноманітні інструменти й методи для визначення його причини та впливу на організацію.

Після проведення розслідування наші спеціалісти працюють над зменшенням впливу інциденту на ваше IT-середовище, інформують про нього відповідних користувачів, ліквідовують загрозу та допомагають із відновленням наслідків атаки. І все це надзвичайно оперативно та злагоджено, відповідно до заздалегідь розроблених стандартів і стратегій.

Які переваги підписки на кібермоніторинг

  • Постійний моніторинг IT-середовища: щоденна перевірка системи спеціалістами з виявлення кіберзагроз.
  • Оперативне реагування на загрози: підключення фахівців із кібербезпеки в разі інциденту або порушення захисту системи.
  • Розслідування та ліквідація проблеми: швидкі й ефективні дії, спрямовані на аналіз загрози та її ліквідування.

* * *

Ми в DigVel знаємо, що компаніям часто потрібні різні види кіберпослуг, тому завжди готові піти назустріч і разом сформувати план обслуговування, який підійде саме вам. Кібермоніторинг — одна з універсальних послуг, яка забезпечить вашу систему необхідним професійним базовим рівнем захисту, який за бажання ви завжди зможете посилити.

Співпрацюючи з DiVel, ви можете бути впевнені в постійному нагляді за безпекою вашої компанії, оперативному виявленні загроз і відновленні роботи в разі успішної атаки зловмисників.

Первинне оцінювання кібербезпеки

Швидко дізнайтесь про наявність потенційних ризиків для вашої компанії та шляхи їх усунення

Замовити