Комплексна оцінка кібербезпеки захисту інфраструктури/програмного забезпечення, навчання персоналу, дотримання законодавства, аналіз ризиків/вразливості, моделювання загроз і планування захисту.

Впровадження та налаштування заходів захисту, налаштування та оптимізація ІТ-інфраструктури, моніторинг нових загроз та впровадження процедур/політик інформаційної безпеки для постійного захисту.

Відповідь на інцидент включає аналіз характеру інциденту, виявлення джерела та причини, впровадження заходів захисту в вразливих областях, надання юридичної підтримки клієнтам під час розслідування.

Аналіз процесів, впровадження безпечних практик і навчання співробітників щодо безпеки програмного забезпечення. Виявлення вразливостей і створення безпечних архітектур і алгоритмів для систем даних.

Оцінювання стану захисту

Отримайте ретельний аналіз вашого поточного рівня безпеки Замовляйте зараз

24/7
Моніторинг

Спеціалізоване програмне рішення для контролю ризиків на робочих місцях

Час діяти

Розвивайте свій бізнес
з впевненістю в його безпеці

Захистіть свій бізнес за допомогою наших комплексних рішень із кібербезпеки. Ми пропонуємо надійний захист вашої конфіденційної інформації, обладнання та мереж, суворі налаштування доступу та контроль дій, обізнаний та навчений персонал, розслідування інцидентів та професійну підтримку. Отримайте усю необхідну сертифікацію і спокій.

Рішення

Реагування на інциденти та аварійне відновлення

Incident Response та Disaster Recovery є важливими компонентами стратегії кібербезпеки будь-якої організації. Технології постійно вдосконалюються, але з ними й вдосконалюються методи роботи кіберзлочинців.

Первинне оцінювання безпеки від DigVel

Перший крок до ефективного кіберзахисту компанії починається з детального аудиту та виявлення потенційних вразливостей.

Оцінка ризиків

Risk assessment — це процес визначення, оцінки та контролю ризиків, пов'язаних з кіберпростором.

Оцінка підрядників

Постачальники важливі для бізнесу, але вони можуть представляти собою потенційні точки вразливості з точки зору кібербезпеки.

Оцінка зрілості кібербезпеки

Оцінка зрілості кібербезпеки - це процес, що допомагає організаціям визначити рівень їх здатності захищатися від кіберзагроз та їх готовність реагувати на такі загрози.

Кібермоніторинг

За кібермоніторингу наша команда досвідчених і сертифікованих фахівців із кібербезпеки здійснює нагляд за вашим IT-середовищем.

Інфраструктурний тест на проникнення

Інфраструктурний тест на проникнення (Infrastructure Penetration Testing) - це процес активного оцінювання безпеки комп'ютерної інфраструктури, включаючи мережеві системи, сервери, роутери, комутатори та інші пристрої, з метою виявлення потенційних вразливостей і слабких місць.

Імітаційні вправи з кібербезпеки

Імітаційні вправи з кібербезпеки - це набір методів, які допомагають компаніям перевірити свою готовність до різноманітних видів кібератак і вдосконалити свої процедури захисту.

Допомога у сертифікації компаній

Сертифікація безпеки ПЗ - це процес оцінки стійкості програмного продукту до впливу зовнішніх та внутрішніх загроз. Цей процес важливий, бо він допомагає забезпечити цілістність, конфіденційність та доступність програмного забезпечення.

Виявлення та зниження загроз

Технології виявлення та ліквідації загроз (Threat Detection & Mitigation) відіграють ключову роль у захисті корпоративних систем та мереж. Вони можуть різнитися в залежності від наявних цілей, але в цілому процес їх впровадження від DigVel виглядає

Public Cloud Security

Public Cloud Security сервіси - це набір рішень і інструментів, які впроваджує DigVel з метою забезпечення безпеки даних та захисту хмарної інфраструктури користувачів.

Cloud Penetration Testing

Cloud Penetration Testing - це метод оцінки безпеки, який використовується для виявлення та виправлення потенційних проблем у безпеці обчислювального хмарного середовища.
Thumb

F.A.Q.

Найпоширеніші питання
про наші послуги

DigVel пропонує широкий спектр послуг, включаючи оцінку ризиків, тестування вразливостей, тестування на проникнення, розвідку про загрози, реагування на інциденти, консультації з питань безпеки, послуги з дотримання нормативних вимог та нормативні послуги, керовані служби безпеки, а також програми навчання та підвищення обізнаності.

DigVel допомагає захистити ваш бізнес, визначаючи та зменшуючи ризики безпеки, запроваджуючи надійні заходи безпеки, відстежуючи вашу мережу на наявність загроз, надаючи послуги реагування на інциденти у разі порушення, а також інформуючи вашу команду та навчаючи її найкращим практикам кібербезпеки.

Дороговизна кіберзахисту – це міф. Комплексний захист від DigVel виходить дешевше винайму кваліфікованого спеціаліста в штат вашої компанії. Завдяки первинному оцінюванню стану безпеки ми пропонуємо тільки ті рішення, які дійсно потрібні вашому бізнесу, а ви отримуєте детальний звіт про знайдені загрози, конкретні кроки їх вирішення та кінцеву вартість.