Маючи багаторічний досвід протидії кіберзагрозам, DigVel реалізує власний метод забезпечення безпеки компаній і «приховування» їх інформації від сторонніх очей.

Первинне оцінювання стану кіберзахисту допомагає вірно оцінити ступені ризику та необхідні кроки, адже далеко не всі можливі засоби безпеки треба провадити для кожного конкретного випадку. Це може бути як так базовий аудит і усунення вразливості мережі та пристроїв, так і поглиблене тестування з симуляцією атак. Від аналізу трафіку до пошуку “жучків” та спеціалізованого моніторингового ПЗ. Від тестування на вразливості ПЗ до відповідної сертифікації. Повний перелік можна переглянути тут.

Окремо варто відзначити навчання персоналу, адже це найперша ланка вашого захисту. А також відновлення даних та розслідування інцидентів з наданням правової допомоги.

Якщо ви розробник програмного забезпечення, ми допоможемо вам провести комплексний аналіз вразливостей і надамо сертифікат відповідності вимогам кібербезпеки. Це не тільки підвищує довіру до вашого продукту, але також є вимогою програмного забезпечення для багатьох спеціалізованих галузей.

Будь-який бізнес прагне якомога більше представити себе, щоб отримати нових клієнтів і розвиватися. З точки зору кібербезпеки все має бути з точністю до навпаки. Як зловмисники намагаються проникнути у вашу систему, так і ви повинні бути непомітними для них.

Сертифікати

CompTIA Security+
CompTIA Pentest+
CCNA Cybersecurity Operations
AWS Security Fundamentals
SC-900
Cloud Security Basics Certificate
MS-900
MS Associate
IBM QRadar SIEM Foundation
TCM Security

Бізнес можна вимірювати грошима – малий, середній, великий, але незалежно від об’єму для вас особисто він ще й рідний, він – ваш. Турбуючись про безпеку даних, ви забезпечуєте спокій і розвиток вашої компанії. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб отримати детальну консультацію та підготувати найбільш оптимальний план кіберзахисту вашої компанії.

Дізнайтесь більше

Первинне оцінювання кібербезпеки

Швидко дізнайтесь про наявність потенційних ризиків для вашої компанії та шляхи їх усунення

Замовити