Кібербезпека – це нескінченна боротьба меча та щита. Якщо 35 років тому поява першого “хробака” стала всесвітньою сенсацією, то сьогодні кількість атак збільшується майже вдвічі кожен квартал. Поява нових генеративних технологій лише прискорюють цей процес.

Компанія DigVel впроваджує найкращі практики кіберзахисту для бізнесу та урядових організацій та постійно вдосконалює свої підходи та засоби. Наш девіз – Ми робимо світ безпечніше – не лише красива фраза, а й головна мета наполегливої роботи. Не дивлячись на наявність високопрофесійних компаній, в Україні фактично не існує ринку кібербезпеки. При цьому поле кіберзагроз тільки шириться. Чимало цьому сприяє й низький рівень обізнаності та культури кібербезпеки в країні. І це – під час війни. Втім, об’єднавши зусилля, ми можемо значно підсилити цю боротьбу.

DigVel пропонує взаємовигідну партнерську співпрацю компаніям кіберзахисту, SaaS рішенням та юридичним організаціям. Кожна компанія має свої сильні переваги, що разом різко підвищують як якість послуг, так і коло нових клієнтів. А спеціальні партнерські умови створюють тривалу та економічно вигідну взаємодію при цьому знижуючи вартість послуг для кінцевих організацій.

Звертайтесь до нас сьогодні для отримання детальної пропозиції та спільного створення культури кібербезпеки в Україні.

Первинне оцінювання кібербезпеки

Швидко дізнайтесь про наявність потенційних ризиків для вашої компанії та шляхи їх усунення

Замовити