Реагування на інциденти та аварійне відновлення

Реагування на інциденти та аварійне відновлення є важливими компонентами стратегії кібербезпеки будь-якої організації. Технології постійно вдосконалюються, але з ними й вдосконалюються методи роботи кіберзлочинців. На жаль, від зламу не застрахований ніхто. Компанія DigVel допомагає організаціям, що стикнулися з хакерськими атаками у відновленні даних та запобіганню майбутнім інцидентам.

Відновлення пошкоджених даних. Після кібератаки або інциденту можуть бути пошкоджені важливі дані. Частково проблема вирішується регулярним створенням резервних копій із наступним відновленням. Втім, коли цього не достатньо, або копії немає, можуть бути використані спеціалізовані інструменти та методики для відновлення пошкоджених файлів і систем.

Аналіз природи та причин інциденту. Це процес, в ході якого спеціалісти з кібербезпеки досліджують подробиці інциденту для визначення його причин та впливу. Це може включати вивчення журналів системи, аналіз мережевого трафіку та використання інших технік збору доказів для визначення того, як відбулася атака та хто стоїть за нею.

Розробка необхідних заходів захисту на майбутнє: Після аналізу інциденту, команда DigVel може рекомендувати зміни в політиці та процедурах безпеки, або впровадити нові технології захисту, щоб запобігти повторенню подібних інцидентів у майбутньому.

Розробка планів та процедур реагування на інциденти та відновлення. План відновлення після інциденту містить стратегії та процедури для відновлення критичних функцій організації. Це може включати резервне копіювання даних, відновлення фізичних приміщень, відновлення апаратного та програмного забезпечення, а також координацію з постачальниками та іншими зовнішніми сторонами. Окремо зазначимо, що DigVel може надавати юридичний супровід компаніям під час розслідування.

Варто зауважити, що ефективне реагування на інциденти та відновлення після катастрофи вимагає багато чого: ретельного планування, тренування персоналу, регулярного тестування планів та неперервного оновлення планів та процедур відповідно до змін у технологіях, бізнес-процесах та загрозах кібербезпеки. Звертайтесь до нас сьогодні для отримання детальної консультації і впровадження надійного захисту ваших даних.

Первинне оцінювання кібербезпеки

Швидко дізнайтесь про наявність потенційних ризиків для вашої компанії та шляхи їх усунення

Замовити