Первинне оцінювання безпеки від DigVel

Перший крок до ефективного кіберзахисту компанії починається з детального оцінювання та виявлення потенційних вразливостей. Маючи багатий досвід впровадження сервісів кіберзахисту, ми – компанія DigVel – знаємо, що кібербезпека є критичною для будь-якого бізнесу, незалежно від його розміру чи галузі. А захист кожного окремого бізнесу формує більший захисний периметр для усіх. Саме тому ми пропонуємо первинний аудит кібербезпеки для компаній та державних установ.

Первинне оцінювання кібербезпеки від DigVel – це комплексний тест на проникнення, який дозволяє нам виявити будь-які вразливості у вашій системі безпеки. Варто зазначити, що ми індивідуально узгоджуємо з кожним клієнтом найбільш важливі для нього напрямки тестування, адже кожен бізнес має свою специфіку. Після завершення аудиту ми надаємо докладний звіт по усіх знайдених вразливостях. За його допомогою ви можете внести зміни в кіберзахисті самостійно, або разом з нашими спеціалістами.

Окрім цього DigVel провадить широкий спектр послуг з кібербезпеки, які забезпечують вашому бізнесу захист найвищого рівня:

Отримайте первинне оцінювання кібербезпеки сьогодні, та захистіть ваш бізнес.

Первинне оцінювання кібербезпеки

Швидко дізнайтесь про наявність потенційних ризиків для вашої компанії та шляхи їх усунення

Замовити